KAIP PIRKTI

Išsirinkę norimas prekes, turite paspausti ant "įdėti į krepšelį". Kai norite pereiti prie apmokėjimo, galėsite įsigyti produkciją sukūrus paskyrą arba be jos. Šios informacijos blogais tikslais nenaudojame - mums ji reikalinga, kad žinotume, kaip su jumis susisiekti ir kur siųsti pirkinius. Viskas labai paprasta! Jeigu nemokate ar kyla sunkumų registruojantis, mes jums padėsime. Rašykite info@indecori.lt arba skambinkite +370 685 87 550 ir mes jums padėsime.


SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaityti už prekes Indecori labai paprasta - pasirinkus norimas prekes į jūsų el. paštą ateis laiškas, kuriame bus nurodyti banko rekvizitai. Jūs turite 24 valandas atlikti apmokėjimą, jeigu yra pasirinktas apmokėjimas pavedimu.

Rekvizitai apmokėjimui:


Gavėjo Pavadinimas: MB Domus inspiratus

Gavėjo Bankas: Luminor

Swift/Habalt: AGBLLT2X

Atsiskaitomoji sąskaita: A/S: LT204010051005572395Mes gerbiame kiekvieną pirkėją ir naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume susisiekti bei pristatyti prekes. Jūsų duomenys yra koduoti SSL sertifikatu (apsaugantis nuo neteisėto informacijos perdavimo, sunaikinimo ar kitokio naudojimo tretiems asmenims), leidžia saugius atsiskaitymus tiesiogiai sujungus su Jūsų banku. Šis būdas taupo laiką, taip pat jums nereikia pildyti banko pavedimo laukelių, bei laukti, kol pavedimas mus pasieks. Visa Jūsų asmeninė informacija tvarkoma remiantis galiojančiais LR įstatymais bei teisės aktais.


Indecori pasilieka teisę pakeisti privatumo politiką, prieš tai informuodami raštu. Visi šalių nesutarimai, dėl šių taisyklių laikymosi bei vykdymo, sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai bus sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.


ATSISKAITYMAS NAUDOJANT NUOLAIDŲ KODUS

Jeigu turite nuolaidos kodą, kurį suteikėme praėjusio pirkimo metu, arba jums padovanojo dovanų kuponą, nuolaidos kodą įrašykite į atitinkamą langelį krepšelio suvestinėje.


PRISTATYMAS LIETUVOJE IR UŽSIENYJE

Nemokamas pristatymas nuo €150*. Pristatymo kaina įsigyjant prekių iki 150 yra 3.

Dideles siuntas kaip kai kuriuos lovų užtiesalus pristatome už tą pačią kainą DPD kurjeriu į namus.

* Į Neringą siuntos pristatymas – 40,00.

Siuntos į užsienį kaina pagal individualius paskaičiavimus, kviečiame rašyti užklausą su pageidaujamomis prekėmis info@indecori.lt


Ekstremalios situacijos pristatymo pakeitimai:

Prekes išsiunčiame per 1-2d.d nuo gauto apmokėjimo į DPD paštomatą. Lovos užtiesalus ir kitas negabaritines siuntas pristatome DPD kurjeriu į namus.


GRĄŽINIMAS

Indecori prekės yra kokybiškos, bet jeigu norėtumėte pasikeisti prekę arba ją grąžinti, tai padaryti yra įmanoma. 

Jei gavus prekę ji netiko, praneškite apie tai numeriu +370 685 87 550 ir užpildykite prekės grąžinimo formą.

Labai paprašytume pamačius broką ar nusprendus, kad prekę norėtumėte grąžinti, jos nenaudoti, neskalbti. Mums labai gaila, jeigu per klaidą būsite gavę nekokybišką ar ne tos spalvos prekę, nes už kokybę atsakome ir labai norime, kad grąžinimų būtų kuo mažiau. O jeigu prekė būtų tyčia ar netyčia sugadinta, praradusi prekinę išvaizdą ar būtų nesilaikyta priežiūros rekomendacijų, prekę išsiųsime atgal jums ir pinigų už ją nekompensuosime.

Paprašysime laikytis šių taisyklių, kad grąžinimas būtų sklandus ir malonus. Grąžinama prekė turi būti:
- neišpakuota;
- nepraradusi prekinės išvaizdos (nenaudota, originaliai sudėta, turėti visas etiketes ir tt);
- pilnos komplektacijos;
- pirkėjo nesugadinta (nesutepta, nesuplėšyta ar kitaip nesugadinta);
- originalioje, nepažeistoje, nesugadintoje pakuotėje (pažeidus šią sąlygą bauda Є5, Є15 už lovos užtiesalų dėžes)

Jeigu bent vienas iš aukščiau pažymėtų punktų yra pažeistas, pinigai grąžinami nebus, o prekę išsiųsime atgal Jums nurodytu adresu.

Siuntėjas privalo pasirūpinti saugiu siuntos įpakavimu pagal visus kurjerių tarnybų reikalavimus (įdėti į dėžutę arba neperšlampamą plastikinį maišelį, būti sandariai įpakuota nuo lietaus ir sutrenkimų. Jeigu gavote prekę originalioje dėžutėje, dėžutė turi būti apsaugota nuo sutrenkimų atitinkamomis apsaugos priemonėmis).

Standartinių išmatavimų prekė turi būti siunčiama į:

PC DomusPro paštomatas, Bieliūnų g.1, LT-12110 Vilnius (DPD),
Gavėjas MB Domus inspiratus
Taip pat turi būti nurodytas telefono numeris +370 685 87 550.


Prekių iš kitų paštomatų neatsiimame, o neatsiimta prekė bus grąžinta Jums.

Prekės siuntimo išlaidomis rūpinasi pirkėjas.

Lovatiesių ir kitų stambių daiktų grąžinimas galimas tik per DPD kurjerį, už siuntimą moka pirkėjas (kurjeriui nieko mokėti nereikia, išskaičiuosime iš grąžinamos sumos). Kurjerio iškvietimu jūsų adresu pasirūpinsime mes (prašysime nurodyti savo tikslius rekvizitus parašius mums į info@indecori.lt). Jis atvyks jums patogią dieną atsiimti prekės (tikslaus laiko nurodyti negalime, kurjeris pats su jumis susisieks).

www.indecori.lt el. parduotuvėje netinkamą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų.

Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 14 darbo dienų pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti:

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2001 M. BIRŽELIO 11 D. NUTARIMO NR. 697 „DĖL MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 17-ame punkte.


DOVANŲ KUPONAI

Labai džiaugiamės, jeigu būsite gavę dovanų Indecori prekę, bet pinigai už dovanų kuponus nėra grąžinami ar kitaip kompensuojami.

Dovanų kuponai nėra kompensuojami.