Kodėl pirkti prabangią patalynę Indecori Boutique?

Kodėl pirkti prabangią patalynę Indecori Boutique?

Indecori Boutique specializuojasi aukščiausios kokybės šilko, satino, atlaso ar Egipto medvilnės namų tekstilės gaminiais. Prieš atidarydami šią parduotuvę kruopščiai ilgus metus tyrinėjome ir bandėme geriausių fabrikų ir tiekėjų siūlomą prabangios patalynės ir kitos namų tekstilės produkciją. Mūsų prabangūs patalynės komplektai iš šilko ar Egipto medvilnės tikrai ne blunka, o gražėja ir minkštėja po kiekvieno skalbimo. Nes kiekvienas prabangus patalynės komplektas su kiekvienu skalbimu neturi nublukti ar nusiskalbti, bet darytis vis švelnesnis, jaukesnis, gražesnis.

Kviečiame atkreipti į kelis dalykus renkantis patalynę:

1. Kokybė

Visa Indecori siūloma produkcija gaminama iš geriausių atrinktų žaliavų. 
Mūsų atrinktos medžiagos - šilkas, Egipto medvilnė, atlasas, medvilninis satinas, bambukas - prabangos ženklas.

2. Ilgaamžiškumas

Indecori palaiko ekologiškumą ir pasisako už gerą, prabangią, nesunešiojamą patalynę.
Labai svarbu turėti bent 2-3 patalynės komplektus, kad juos galima būtų pastoviai keisti. Taip pat patalynė labiau mėgsta šiltą, bet ne karštą vandenį skalbimo metu. 

3. Nuostabus dizainas

Argi nenuostabu užmigti ir pabusti nuostabaus švelnumo lovoje? O koks jausmas, kai nesinori išlipti iš lovos! To galite pasiekti įsigiję prabangios patalynės Indecori boutique. Nuostabios šilkinės pagalvės, niekur nematytos ir unikalios dvipusės Mulberry šilko- bambuko pagalvės, lovatiesės, prabangūs ir nuostabiai išdirbti šilko, satino, bambuko ar Egipto medvilnės patalynės komplektai papuoš kiekvieną miegamąjį.© Indecori 2020. Visos teisės saugomos.