Gauk Indecori VIP naujienlaiškį - naujienas ir gerus pasiūlymus!

* El. paštas:

Prekių grąžinimas

Indecori prekės yra kokybiškos, bet jeigu norėtumėte pasikeisti prekę arba ją grąžinti, tai padaryti yra įmanoma. 

Jei gavus prekę ji netiko, praneškite apie tai numeriu +370 685 87 550 ir užpildykite prekės grąžinimo formą (paspaudus žodį "formą" jums atsisiųs dokumentas). Formą kviečiame atsiųsti info@indecori.lt

Paprašysime laikytis šių taisyklių, kad grąžinimas būtų sklandus ir malonus. Grąžinama prekė turi būti:
- neišpakuota;
- nepraradusi prekinės išvaizdos (nenaudota, originaliai sudėta, turėti visas etiketes ir tt);
- pilnos komplektacijos;
- pirkėjo nesugadinta (nesutepta, nesuplėšyta ar kitaip nesugadinta);
- originalioje, nepažeistoje, nesugadintoje pakuotėje (pažeidus šią sąlygą bauda Є5)

Jeigu bent vienas iš aukščiau pažymėtų punktų yra pažeistas, pinigai grąžinami nebus, o prekę išsiųsime atgal Jums nurodytu adresu.

Siuntėjas privalo pasirūpinti saugiu siuntos įpakavimu pagal visus kurjerių tarnybų reikalavimus (įdėti į dėžutę arba neperšlampamą plastikinį maišelį, būti sandariai įpakuota). Prekė turi būti siunčiama į Domus Pro paštomatą (DPD arba LP Express), Annai Šnirienei, taip pat turi būti nurodytas telefono numeris +370 685 87 550. 

Prekės siuntimo išlaidomis rūpinasi pirkėjas.

Lovatiesių siuntimas galimas tik per kurjerį, už siuntimą moka pirkėjas. Kurjerio iškvietimu jūsų adresu pasirūpinsime patys (nurodykite savo tikslius rekvizitus prekės grąžinimo formoje). Jis atvyks kitą dieną atsiimti prekės (tikslaus laiko nurodyti negalime, kurjeris pats su jumis susisieks).

www.indecori.lt el. parduotuvėje netinkamą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų.

 

Labai paprašytume pamačius broką ar nusprendus, kad prekę norėtumėte grąžinti, jos nenaudoti, neskalbti. Mums labai gaila, jeigu per klaidą būsite gavę nekokybišką prekę, nes už kokybę atsakome ir labai norime, kad grąžinimų būtų kuo mažiau. O jeigu prekė būtų tyčia ar netyčia sugadinta, praradusi prekinę išvaizdą ar būtų nesilaikyta priežiūros rekomendacijų, pinigų už ją nekompensuosime.


Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 2-3 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti:

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2001 M. BIRŽELIO 11 D. NUTARIMO NR. 697 „DĖL MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 17-ame punkte.


DOVANŲ KUPONAI

Labai džiaugiamės, jeigu būsite gavę dovanų Indecori prekę, bet pinigai už dovanas nėra grąžinami ar kitaip kompensuojami.

Dovanų kuponai nėra kompensuojami.© Indecori 2021. Visos teisės saugomos.