Išskirtinė patalynės kolekcija "Côte d'Azur"

Išskirtinė, premium klasės Indecori patalynės ir vonios tekstilės kolekcija "Côte d'Azur" kaip niekad prabangi, ilgaamžė, švelni, išskirtinio dizaino ir kokybės. Parinkti geriausios kokybės prancūziški ir itališki audiniai, švelniausi pasaulyje nėriniai leidžia kurti pasaką namuose. Subtili Prancūzijos aura apgaubia naująją Indecori patalynės kolekciją - priverčia sustoti, įkvėpti levandų, svajoti, džiaugtis šia diena, įkristi į malonius patalus po sunkios varginančios dienos. Prabangūs žakardo, satino, medvilnės audiniai, dėmesys kiekvienai siūlei, kiekvienam nėriniui padeda greičiau nusikelti į pasaką. Švelnus patalynės prisilietimas pažadina mūmyse jėgą svajoti, keliauti, kurti - naktis yra ypatingas metas, kuomet pavargęs kūnas atsigauna, vyksta regeneracijos procesai. Gerai išmiegoję ryte žvalūs kimbame į naujas svajones, darbus, siekiame naujų tikslų.

Patalynė pagaminta iš išskirtinio, nematyto švelnumo audinių - švelniausios, viešbučio kokybės medvilnės, satino, žakardo, šilko. Kviečiame susipažinti su kolekcija artimiau ir pajusti švelnius patalynės prisilietimus.


LOVOS UŽTIESALAS "APHRODITE"

LOVOS UŽTIESALAS "APHRODITE"

502.00€

Kartais užtenka pakeisti vieną kitą interjero dekoro detalę – ir voila! – kambarys atrodo kaip naujas. Šis prabangus lovos užtiesalas - paskutinė detalė tobulo miegamojo link. Jis papildys prabangų to paties modelio žakardinės patalynės komplektą. Lova atrodys nuostabiai, leis pasijus..

LOVOS UŽTIESALAS "MEDEA" LOVOS UŽTIESALAS "MEDEA"

LOVOS UŽTIESALAS "MEDEA"

502.00€

Ar pamenate, kada paskutinį kartą kritote į patalus pamiršę visus dienos rūpesčius? O gal net ir į lovą atsinešate mintis apie nebaigtus darbus? Miegodami atgauname jėgas ir pasisemiame energijos naujai dienai, todėl saldaus sapno akimirkas reikia ypač branginti.Šis prabangus lovos užtiesalas - pask..

MEDVILNINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "MERIBEL&qu... MEDVILNINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "MERIBEL&qu...

MEDVILNINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "MERIBEL&qu...

468.00€

Už lango matau apsnigtas Alpių viršūnes, slepiančias tekančią saulę. Aplink balta, gaivu. Atidarius langą nosį kutena mažytė, ką tik nukritusi snaigė. Ištiesiu ranką, pagaunu dar kelias. Trapios, mažos, vis dingsta man nuo rankos. Viena lieka - didelė, puri, neketinanti pabėgti. Kaip ir svajonė kiek..

NĖRINIUOTAS MOTERIŠKAS CHALATAS "MEDEA"...

NĖRINIUOTAS MOTERIŠKAS CHALATAS "MEDEA"...

120.00€

Šis prabangus moteriškas chalatas “Medea”, išsiskiriantis savo neapsakomo grožio elegantišku gipiūru, puošiančiu chalato kraštelius, leis pasijusti it karališkose atostogose. Lygus ir švelnus bambuko ir medvilnės audinys sukels daug malonių pojūčių – lyg gaivaus vėjelio glamonės šiltą vasaros d..

ŽAKARDINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "APHRODITE&...

ŽAKARDINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "APHRODITE&...

462.00€

Kartais užtenka pakeisti vieną kitą interjero dekoro detalę – ir voila! – kambarys atrodo kaip naujas. Ypač jei tai prabangiai žvilganti ornamentais ir gipiūru dekoruota patalynė, kuri bet kokią erdvę paverstų karališkais apartamentais.Žakardinio audimo ši patalynė ypatingai švelni ir lygi, tai..

ŽAKARDINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "MEDEA"... ŽAKARDINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "MEDEA"...

ŽAKARDINIS PATALYNĖS KOMPLEKTAS "MEDEA"...

510.00€

Ar pamenate, kada paskutinį kartą kritote į patalus pamiršę visus dienos rūpesčius? O gal net ir į lovą atsinešate mintis apie nebaigtus darbus? Miegodami atgauname jėgas ir pasisemiame energijos naujai dienai, todėl saldaus sapno akimirkas reikia ypač branginti.Šis prabangus patalynės komplektas le..

NĖRINIUOTAS VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS &qu...

NĖRINIUOTAS VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS &qu...

110.00€

Išskirtinis, ypatingai švelnus vonios rankšluosčių komplektas, kurį puošia kruopščiai išsiuvinėti augaliniai motyvai, žavingi nėriniai, kerintys ornamentai padės bent akimirkai sustabdyti lekiantį laiką, nuramins sielą ir įkvėps svajoti. Šis išskirtinės kokybės vonios rankšluosčių komplektas yr..

VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS "FARRAH&quo...

VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS "FARRAH&quo...

110.00€

Kaip gera po karšto dušo priglusti prie švelnutėlaičių, nėrinukais padabintų rankšluosčių, leidžiančių pasijausti it prabangiausiame penkių žvaigždučių viešbutyje! Ypatinga kokybė, dėmesys detalėms pavergs jūsų širdis ir kūną. Šis išskirtinės kokybės vonios rankšluosčių komplektas yra iš naujosios I..

VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS "MEDEA"... VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS "MEDEA"...

VONIOS RANKŠLUOSČIŲ KOMPLEKTAS "MEDEA"...

120.00€

Koks gi nuostabus jausmas po sunkios dienos, po karštos vonios įsisukti į švelnutį, nėriniais padabintą rankšluostį, ir atsidurti tokio pat jaukaus chalato glėbyje! Išskirtiniai viešbučio kokybės nėriniai bei bambuko-medvilnės švelnutis audinys leidžia atsidurti 5* viešbutyje neišeinant iš namų.Bamb..

Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)


© Indecori 2019. Visos teisės saugomos.