Patarimai kaip prižiūrėti prabangią patalynę

Patarimai kaip prižiūrėti prabangią patalynę

Indecori boutique jus lydi ir pataria, kaip tinkamai skalbti ir rūpintis nusipirkta produkcija, kad ji tarnautų kuo ilgiau.

1) Skalbti skalbimo mašina, jeigu nenurodyta kitaip (kai kurios lovatiesės ar kiti gaminiai reikalauja cheminio valymo).

2) Visą namų tekstilę patariame išskalbti prieš pirmą naudojimą.

3) Jokiu būdu nemaišykite natūralių audinių patalynės (Egipto medvilnės, satino, šilko, žakardo ir tt) su medžiagomis, turinčių sudėtyje poliesterio. Poliesterio dalelės užsikabina už medvilnės audinio ir jį gadina.

4) Naudokite švelnų, aukštos kokybės skystą skalbinių valiklį arba natūralius skalbimo riešutus vietoje miltelių. Milteliai - praėjusio amžiaus palikimas, kuris gali palikti nemalonių dėmių ant medžiagų. Nepamirškite dėl visa ko įdėti ir lapelių nuo nuspalvinimo. 

5) Kad galėtumėte ilgiau džiaugtis mūsų patalynės produkcija, įsidėmėkite auksinę taisyklę: turėkite bent 3 patalynės komplektus, kuriuos galėtumėte pastoviai keisti. Vienas patalynės komplektas būtų ant lovos, kitas - skalbtųsi, o trečias būtų spintoje. Stebėkite, kad kiekvieno komplekto naudojimas būtų vienodas, tada galėsite ilgai džiaugtis prabangia patalyne.

6) Kai kurie kūno kremai ir veido valikliai gali sugadinti ir pakeisti medžiagos spalvą. 

7) Nenaudoti baliklio! Negalima naudoti baliklio produkcijai su nėriniais ir siuviniais.© Indecori 2020. Visos teisės saugomos.