Pirkimo taisyklės

KAIP PIRKTI

Išsirinkę norimas prekes, turite paspausti ant "įdėti į krepšelį". Kai norite pereiti prie apmokėjimo, galėsite įsigyti produkciją sukūrus paskyrą arba be jos. Šios informacijos blogais tikslais nenaudojame - mums ji reikalinga, kad žinotume, kaip su jumis susisiekti ir kur siųsti pirkinius. Viskas labai paprasta! Jeigu nemokate ar kyla sunkumų registruojantis, mes jums padėsime. Rašykite info@indecori.lt arba skambinkite +370 685 87 550 ir mes jums padėsime.


SAUGUS ATSISKAITYMAS

Atsiskaityti už prekes Indecori labai paprasta - pasirinkus norimas prekes į jūsų el. paštą ateis laiškas, kuriame bus nurodyti banko rekvizitai. Jūs turite 24 valandas atlikti apmokėjimą.

Mes gerbiame kiekvieną pirkėją ir naudojame jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume susisiekti bei pristatyti prekes. Jūsų duomenys yra koduoti SSL sertifikatu (apsaugantis nuo neteisėto informacijos perdavimo, sunaikinimo ar kitokio naudojimo tretiems asmenims), leidžia saugius atsiskaitymus tiesiogiai sujungus su Jūsų banku. Šis būdas taupo laiką, taip pat jums nereikia pildyti banko pavedimo laukelių, bei laukti, kol pavedimas mus pasieks. Visa Jūsų asmeninė informacija tvarkoma remiantis galiojančiais LR įstatymais bei teisės aktais.


Indecori pasilieka teisę pakeisti privatumo politiką, prieš tai informuodami raštu. Visi šalių nesutarimai, dėl šių taisyklių laikymosi bei vykdymo, sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai bus sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.


ATSISKAITYMAS NAUDOJANT NUOLAIDŲ KODUS

Indecori kviečia prenumeruoti naujienlaiškį, kuriuo siųsime išskirtinius pasiūlymus bei nuolaidas. Kiekvienas užsiregistravęs klientas gauna specialų kodą, kuris suteikia net -10% nuolaidą pirmam pirkiniui. Dėmesio - nesąžiningi klientai, kurie, gavę kodą, iškart atsisako naujienlaiškio, patenka į juodą sąrašą ir jokios nuolaidos jiems nebus taikomos per visą Indecori gyvavimo laikotarpį.


PRISTATYMAS LIETUVOJE

Nemokamas pristatymas nuo 150€* kurjeriu į namus.

Pristatymo kaina įsigyjant prekių iki 150€ yra 3€.

Prekes pristatome per 1-3 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo.

* Į Neringą siuntos pristatymas – 20,00 €.

Jei turite skubų klausimą dėl pristatymo, skambinkite - suderinsime greičiausią servisą tel. +370 685 87 550.


PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Individualus. Parašykite į info@indecori.lt kokias prekes pageidaujate įsigyti ir šalį, į kurią bus siunčiamas siuntinys. Mes paskaičiuosime ir pateiksime siuntimo išlaidas.


ATSISKAITYMO BŪDAI

Atsiskaityti galite pavedimu:

ANNA ŠNIRIENĖ

Bankas Swedbank

Atsiskaitomoji Sąskaita: LT367300010017202940

Nepamirškite paskirties laukelyje įrašyti pirkimo kodo!


Individualios veiklos pagal pažymą Nr:


GRĄŽINIMAS

Jei gavus prekę ji netiko, praneškite apie tai numeriu +370 685 87 550 arba info@indecori.lt. Suderinsime keitimo į kitą spalvą/modelį arba pinigų grąžinimo sąlygas. 

www.indecori.lt el. parduotuvėje netinkamą prekę grąžinti galite per 14 kalendorinių dienų.

Grąžinama prekė turi būti neišpakuota, nenaudota, su pirkimo kvitu/sąskaita, originalioje pakuotėje, originaliai sudėta bei nepraradusi prekinės išvaizdos.

Prekės išsiuntimu bei siuntimo išlaidomis rūpinasi pirkėjas. Prekė turi būti siunčiama per kurjerį arba registruota siunta su sekimo numeriu. Jei buvo pažeistos grąžinimo taisyklės, pinigai grąžinami nebus.

Visą informaciją suteiksime +370 685 87 550 arba info@indecori.lt

Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 2-3 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą.

Negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti:

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2001 M. BIRŽELIO 11 D. NUTARIMO NR. 697 „DĖL MAŽMENINĖS PREKYBOS TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO 17-ame punkte.© Indecori 2020. Visos teisės saugomos.