Įkvėpimas ir straipniai apie miegamąjį, patalynės komplektus

Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę?

Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę?

Kuo skiriasi Bentley nuo Renault? Ar įtaką daro vien pavadinimas, marketingas ar kiti rodikliai? Kas, jūsų nuomone, yra prabanga ir už ką realiai mokate? Kaip gi išsirinkti savo svajonių patalynę?

Skaityti daugiau ...

Kaip išsirinkti patogią ir kokybišką pagalvę?

Kaip išsirinkti patogią ir kokybišką pagalvę?

Kaip išsirinkti patogią ir kokybišką pagalvę?


Skauda nugarą, kaklą, nubudus pečiai – tarsi sustingę, prastai miegate ir lovoje nesijaučiate patogiai? Dėl visų šių nemalonių reiškinių kalta gali būti nepatogi pagalvė. O kaip išsirinkti tinkamą pagalvę? Ar tikrai reikia nusivilti visiems tiems, kurie tikėjosi, kad pagalvės pirkimas atrodys maždaug taip: „Atėjau – pamačiau – nusipirkau“?
Nekoks sumanymas, jei, radę pagalvių, kurioms taikoma akcija, nupirksite jų visiems šeimos nariams. Pagalvė gali tikti vienam šeimos nariui, bet pasirodys visiškai nepatogi kitam.
Pagalvė jokiu būdu neturėtų būti per siaura, nes ant jos turi tilpti ir galva, ir kaklas. Ji turi būti tinkamo aukščio. Atsakykite sau į klausimą, kaip dažniausiai miegate – ant nugaros, šono, o gal pilvo? Tiems, kurie daugiausia ilsisi ant nugaros ir pilvo, tiks žemesnės pagalvės, ant šono – gali būti ir aukštesnės.
Tinkama pagalvė – laidi orui, greitai įšylanti ir ilgam išlaikanti žmogaus kūno šilumą – tai vadinama termoreguliacinėmis savybėmis. Tinkama pagalvė – kuriai nereikia specialios priežiūros. Visas pagalves rekomenduojame vėdinti gryname ore kaip įmanoma dažniau, bet tai nėra būtina.

Skaityti daugiau ...

Kaip išsirinkti tinkamą antklodę saldžiam miegui?

Kaip išsirinkti tinkamą antklodę saldžiam miegui?

Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo. Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį. Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti.

Skaityti daugiau ...
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 6 (2 puslapių)


© Indecori 2021. Visos teisės saugomos.