Patarimai, kaip išsirinkti vonios rankšluostį

Patarimai, kaip išsirinkti vonios rankšluostį

Nieko nėra geriau, kaip atsigulti į šiltą vonią po sunkios darbo dienos. Bet viską gali sugadinti netinkami rankšluosčiai, kurie yra nemalonūs liesti ir…nesugeria vandens… Sugadinta nuotaika, blogai nusausintas kūnas… Taigi, kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai - itin svarbu.

Keli dalykai, kuriuos vertėtų žinoti, kaip gi išsirinkti rankšluostį iš viso asortimento.


Kaip išsirinkti vonios rankšluostį #1: Audinys - Bambukas ar medvilnė? O gal abu?


Labai svarbu, kad vonios rankšluosčiai būtų kokybiški. Vertėtų atkreipti dėmesį į audinio sudėtį. Kokybiškiausi rankšluosčiai nebūtinai bus stori ir užimantys daug vietos. Natūralaus bambuko pluošto rankšluosčiai yra žymiai plonesni ir užimantys mažiau vietos nei medvilniniai rankšluosčiai. Taipogi, bambukas labiau absorbuoja drėgmę nei medvilnė bei yra antibakterinis. Geriausias duetas - bambuko ir medvilnės. Tuomet išgaunamas idealus švelnumas ir sugeriamumas. 


Kaip išsirinkti vonios rankšluostį #2: Su nėriniais, siuvinėjimais ar be?


Šiandien siūlome unikalaus dizaino rankšluosčius ir chalatus, su nėriniais, siuvinėjimais, prancūzišku gipiūru. Pasiilgusiems pasakos namuose, ją galima turėti ir vonios kambaryje! 


Kaip išsirinkti vonios rankšluostį #3: Rankšluosčio dydis


Rankšluosčių būna įvairių išmatavimų, taigi labai lengva pasimesti. Dažniausiai sutinkami išmatavimai:

 • 30x30cm - Kvadratinis nedidelis rankšluostukas rankoms ar veidui.
 • 30x50cm - Rankšluostis rankoms ar veidui, kiek didesnis nei pirmasis;
 • 50x90cm (50x100cm) - Rankšluostis, dažniausiai skirtas plaukams įvynioti;
 • 90x150cm (100x150cm) - Rankšluostis kūnui.


     Indecori siūlo jau paruoštus rankšluosčių komplektus su ar be chalato, kad Jūsų vonios kambaryje būtų ištaiginga visuma. Taip pat kai kurie rankšluosčių ir chalatų komplektai turi mielas šlepetes!
     Ir kaip gi gera po karšto dušo priglusti prie švelnutėlaičių, nėrinukais padabintų rankšluosčių, leidžiančių pasijausti it prabangiausiame penkių žvaigždučių viešbutyje! 

     

     © Indecori 2021. Visos teisės saugomos.