Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę?

Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę?

Kuo skiriasi Bentley nuo Renault? Ar įtaką daro vien pavadinimas, marketingas ar kiti rodikliai? Kas, jūsų nuomone, yra prabanga ir už ką realiai mokate?

Kiekvieną dieną mes renkamės. Renkamės maistą, kosmetiką, namų apdailos prekes, galų gale - patalynę. Ar kada nors susimąstėme, kodėl mus traukia vienas ar kitas produktas, spalva, audinys? Ar vien dėl spalvos, dizaino, ar yra ir kitų niuansų? Kodėl vienas patalynės komplektas kainuoja 50, o kitas 500€? Kalbėdami apie patalynę, galime išskirti kelis svarbiausius punktus, kaip matuojama prabanga.


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #1: AUDINIO TIPAS

Audinių tipų esama įvairių rūšių, bet populiariausia visgi išlieka medvilnė - žakardinė, satininė ir tt. 100% medvilnė, kitaip nei sumaišyta su poliesteriu, labiau glamžosi, bet yra visiškai natūrali. Visa Indecori produkcija visiškai neturi poliesterio. Mūsų patalynės komplektai yra gaminami tik iš natūralių žaliavų.


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #2: AUDINIO TANKIS

Audinys būna įvairaus tankio. Audinių tankiai rinkoje svyruoja nuo 50TC iki 700TC. Indecori patalynės komplektai svyruoja nuo 225 iki 700TC.  Audiniai, kurių tankis yra virš 550-600TC laikomi itin prabangiais ir retais. Indecori patalynės komplektų mažiausias tankis - 225TC. Côte d'Azur kolekcija yra prabangi, siūlanti itin kokybiškus patalynės komplektus, kurių tankis yra apie 675TC - bene didžiausias audinio tankis, kurį galima rasti rinkoje.


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #3: AUDINIO IŠDIRBIMAS

Ta pati medvilnė gali būti skirtingai išdirbta. Audinys gali būti damaskinis (nepainioti su audiniu damastu), žakardinis - prabangus ir sudėtingas audinio išdirbimas. Audinys yra ne dažomas, o dažomi yra atskiri siūlai, kurie vėliau yra suaudžiami specialiomis staklėmis, kurias išrado prancūzas Joseph Marie Jacquard dar 1801m. 


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #4: AUDINIO DETALĖS

Prabangi patalynė neapsiriboja audinio tipo ar tankiu. Prabanga slypi detalėse - siuviniuose, nėriniuose, užbaigimuose, Indecori patalynės komplektai, chalatai bei lovų užtiesalai dabinti originaliu dekoru, kuris ir suteikia prabangos įspūdį.


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #5: KOMPLEKTACIJA

Prieš įsigydami patalynės komplektą, įsitikinkite, kas tiksliai įeina į jį. Kartais patalynės kaina nurodyta tik už vieną dalį, pavyzdžiui, antklodės užvalkalą ar pagalvėles. Kitos parduotuvės siūlo patalynės komplektus be paklodės, tad prisideda dar vienas galvos skausmas ir papildomos išlaidos.


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #6: SU PAKLODE AR BE

Ankstesniame punkte diskutavome apie komplektaciją. Prieš stebėdamiesi aukštesne nei įprasta kaina, vertėtų pasigilinti į produkcijos komplektaciją. Visi Indecori patalynės komplektai parduodami su paklodėmis Jūsų pačių patogumui, kadangi keisdami patalynės užvalkalus, logiškai mąstant, keisite ir paklodę. Mes apie tai pagalvojome ir siūlome tik Jūsų laiką taupančius sprendimus. Taigi kam paklodę pirkti atskirai jeigu galima vienu paspaudimu įsigyti visą patalynės komplektą?


Kaip matuojama prabanga renkantis patalynę #7: PAGALVĖLIŲ KIEKIS

Indecori turi patalynės komplektų bei lovos užtiesalų, parduodamų ne su dviem, o net su keturiomis pagalvėlėmis ar net penkta papildoma - dekoratyvine! Côte d'Azur patalynės kolekcija - ypatinga, prabangi, į kurią įeina viskas, ko gali reikėti gražiam miegamajam sukurti. Įvertinus lovos plotį, keturios pagalvės atrodys žymiai prabangiau ir jaukiau. O jeigu dar įsigysite lovos užtiesalą, turėsite nemažai galimybių derinti patinkančias pagalvėles.© Indecori 2021. Visos teisės saugomos.