Antklodės, pagalvės 

ŠILKO IR BAMBUKO UŽPILDO PAGALVĖS IR ANTKLODĖS


Gerą miegą gali sutrukdyti netinkamai pasirinkta pagalvė bei antklodė. Juk galvos bei kaklo skausmai, netinkama laikysena miego metu priklauso nuo pagalvės užpildo pasirinkimo. Indecori Boutique rasite Mulberry šilko ir bambuko užpildo pagalves bei antklodes, kurios užtikrins kietą ir kokybišką miegą. Kokybiška antklodė bei tinkamai pasirinkta miegui pagalvė suteiks jums jaukią ir ramią naktį.

Rinkdamiesi antklodę sau, turime pasidomėti papildomai. Tik tokiu būdu galėsime įsigyti labiausiai poreikius atitinkančią, po kuria galima bus ramiai ir šiltai miegoti. O pagal kokius kriterijus vertėtų rinktis antklodę?

Prieš pirkdami antklodę pirmiausiai turėtumėte įvertinti kelis faktorius ir atsakyti į kelis paprastus klausimus:

  •        Kokia temperatūra tam tikru metų laiku vyrauja jūsų miegamajame? Gal čia nuolatos labai šilta, tad visiškai išsiversite su vasarine antklode? O gal gyvenate mūriniame name ir jame net ir vasaros naktimis būna vėsoka?
  •        Kaip antklodė „reaguoja“ į kūno išskiriamą prakaitą?
  •        Kokių medžiagų antklodė jums labiausiai patiktų ir kokius audinius mėgstate – natūralius ar sintetinius?
  •        Kokias antklodes labiau mėgstate – storesnes ir maloniai juntamas prie kūno ar plonas ir lengvutes?
  •        Ar turite kokių nors alergijų?
  •        Galbūt antklodė gali prisitaikyti prie aplinkos temperatūros?
  •        Ar miegate vieni, ar su partneriu bei kokio dydžio yra jūsų lova?

Gera antklodė pirmiausia turi būti tinkamo jums dydžio, t. y. ne per trumpa ir ne per siaura. Standartinės dvigulės antklodės yra maždaug 200x230cm., jų užtenka ir aukštaūgiams.
Kaip jaučiatės miegodami? Jei miegodami po antklode nesušalote ir neatsibudote išpilti prakaito, reiškia, pasirinkote tinkamai. Jeigu suprastėjusi žmogaus kraujotaka ir jam nuolatos šalta, tuomet rinktis patariame rinktis žiemai skirtą antklodę su bambuko ar šilko užpildu. Jei žmogus – linkęs prakaituoti, jam nerekomenduojama rinktis sintetinių pluoštų antklodžių. Labiausiai tiks vilnonė antklodė.

Sveiką miegą puoselėjančios antklodės – kokios jos?

Ieškantiems aukštos kokybės rekomenduotume rinktis antklodes su bambuko arba šilko užpildu. Šios antklodės tiks jautriems, alergiškiems žmonėms. Jose neatsiranda nei dulkių erkučių, nei pelėsio. Išbandžiusieji pastebėjo ir kitą šių antklodžių privalumą – jos padeda išvengti galvos skausmų, kuriuos sukelia nepatogus miegas ar sintetinis užpildas. Šilkinės ar bambukinės antklodės nesukrenta, kadangi yra dygsniuotos, yra ilgalaikės, priklausomai nuo užpildo svorio tinka naudoti vasarą ar žiemą. Kai kurias antlodes galima susegti kartu, kad gautųsi žieminė šilta antklodė. Viršutinis antklodės sluoksnis – iš patvarios, orui laidžios medvilnės ar itin kokybiško žakardo. Tiek bambuko, tiek šilko užpildais praturtintų antklodžių nereikia valyti valyklose – pakanka jas išvėdinti gryname ore. Šios antklodės daugeliu atžvilgių pranoksta antklodes su kitais užpildais. 

Kaip išsirinkti pagalvę?

Skauda nugarą, kaklą, nubudus pečiai – tarsi sustingę, prastai miegate ir lovoje nesijaučiate patogiai? Dėl visų šių nemalonių reiškinių kalta gali būti nepatogi pagalvė. O kaip išsirinkti tinkamą pagalvę? Ar tikrai reikia nusivilti visiems tiems, kurie tikėjosi, kad pagalvės pirkimas atrodys maždaug taip: „Atėjau – pamačiau – nusipirkau“?

Nekoks sumanymas, jei, radę pagalvių, kurioms taikoma akcija, nupirksite jų visiems šeimos nariams. Vienos pagalvės reikės mažyliui, kitokios – suaugusiajam.

Pagalvė jokiu būdu neturėtų būti per siaura, nes ant jos turi tilpti ir galva, ir kaklas. Ji turi būti tinkamo aukščio. Atsakykite sau į klausimą, kaip dažniausiai miegate – ant nugaros, šono, o gal pilvo? Tiems, kurie daugiausia ilsisi ant nugaros ir pilvo, tiks žemesnės pagalvės, ant šono – aukštesnės.

Tinkama pagalvė – laidi orui, greitai įšylanti ir ilgam išlaikanti žmogaus kūno šilumą – tai vadinama termoreguliacinėmis savybėmis.

Kokybiška pagalvė savo formos neturėtų prarasti mažiausiai trejus-penkerius metus. Tinkama pagalvė – kuriai nereikia specialios priežiūros. Pavyzdžiui, šilkaverpių šilko užpildo pagalves pakanka išvėdinti vos 2-3 kartus per metus.

Užpildas

Labai svarbus pagalvės užpildas – pagalvė turi būti minkšta, maloniai apgaubianti galvą, tačiau ne išglebusi, o išlaikanti savo formą. Geriau rinktis pagalves su natūraliu užpildu, ne sintetiniu, antraip prakaituosite ir neišsimiegosite, bus nemalonu. Labai rekomenduojame išbandyti pagalves su šilko ir bambuko užpildu. Jos yra itin minkštos ir komfortiškos, nealergizuoja, padeda išsaugoti sveikus plaukus ir veido odą, gelbsti kenčiantiems nuo migrenos priepuolių, alergijų, sukeliamų dulkių erkučių ar pelėsio.

Pagalvės forma 

Populiariausios – stačiakampės pagalvės, tačiau galima įsigyti keturkampių, apvalių, netgi cilindro formos. Atskira kategorija – ortopedinės išgaubtos pagalvės. Jei nejaučiate nugaros, kaklo skausmų, visiškai nebūtina pirkti ortopedinės pagalvės. Nedideles ir neįsisenėjusias problemas gali išspręsti paprasta kokybiška pagalvė. Ji nebus pigi, tačiau džiugins komfortu.

Egzistuoja ir universalios pagalvės 

Universali pagalvė yra maždaug 12 cm aukščio ir 50 x 70 cm matmenų – patalynės užvalkalų komplektuose daugiausia pridedami tokio dydžio pagalvių užvalkalai. Saldžių ir ramių sapnų.


Norite patarimo? Skambinkite arba rašykite, ir mes jums padėsime išsirinkti jums tinkamą antklodę. 

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Recently Viewed

No products

Meniu

Compare 0