Patalynės komplektai 

Patalynės komplektai

Patalynės komplektai iš šilko, Egipto medvilnės, bambuko, satino, šukuotinės medvilnės... Vienas iš būdų papuošti miegamąjį bei gerai išsimiegoti - investuoti į kelis prabangios patalynės komplektus. Prabangi namų tekstilė - patalynė - gali būti puiki dovana kiekvienai progai. Į gerą patalynę investuoti verta, kadangi ji yra ekologiška - jos nereikės keisti po kelių skalbimų. Ji išliks kaip nauja ir po 5 metų, naudojant tinkamas skalbimo priemones. 

 • Medvilninis satinas 600TC
  Medvilninis satinas 600TC

  Prabangus medvilninis satinas, kurio tankis svyruoja tarp 600TC ir 700TC yra viešbučio kokybės. Šie prabangūs patalynės komplektai, tinkamai prižiūrimi, tarnaus ne vienerius metus. Subtili Prancūzijos aura apgaubia naująją Indecori patalynės kolekciją - priverčia sustoti, įkvėpti levandų, svajoti, džiaugtis šia diena, įkristi į malonius patalus po sunkios varginančios dienos. Prabangūs satino audiniai, dėmesys kiekvienai siūlei, kiekvienam nėriniui padeda greičiau nusikelti į pasaką. Švelnus patalynės prisilietimas pažadina mūmyse jėgą svajoti, keliauti, kurti - naktis yra ypatingas metas, kuomet pavargęs kūnas atsigauna, vyksta regeneracijos procesai. Gerai išmiegoję ryte žvalūs kimbame į naujas svajones, darbus, siekiame naujų tikslų.

 • Šilkinio bambuko žakardinė patalynė
  Šilkinio bambuko...

  Šilkinio bambuko žakardiniai patalynės komplektai

  Šilkinio bambuko žakardiniai patalynės komplektai - puiki investicija kokybiškam miegui. Argi nenusipelnėte miegoti kaip karaliai ir karalienės? 

  Šie šilko-bambuko žakardiniai patalynės komplektai puikiai reguliuoja kūno temperatūros pokyčius, tad gerai miegosite tiek žiemą, tiek vasarą.

 • Bambuko patalynė
  Bambuko patalynė

  Bambuko patalynė

  Bambuko patalynė yra 100% natūrali ir ekologiška planetai. Ji yra pagaminta iš labai greitai atsinaujinančio bambuko.

  Indecori bambukinė patalynė yra tokia pat švelni kaip šilkas, truputį slidi, bet ne per daugiausiai. Tad ši bambuko patalynė turėtų patikti ir tiems, kas mėgsta šilkinę patalynę, bet ieško alternatyvų.

  Bambuko patalynės privalumai:

  - Bambuko patalynė labai greitai išgarina drėgmę, tad ši patalynė puikiai tiks labiau prakaituojantiems, bei menopauzės metu.

  - Bambuko pluošto patalynė nesugeria kvapų.

  - Bambukinė patalynė leidžia kūnui kvėpuoti.

  - Bambuko pluošto patalynė pagaminta iš natūralaus, greitai atsinaujinančio bambuko, nereikalauja trąšų, kurių reikia labai daug medvilnei auginti.

  - Ši patalynė nereikalauja specialios priežiūros. Skalbti reikia delikačiu režimu.

  - Patalynė antialerginė. Idealiai tinka žmonėms, kovojantiems su alergija.

  - Puikiai tinka žmonėms, kurių oda jautresnė. Bambukas nedirgina odos.

  - Turi šilko švelnumą.

  Taigi ar vertėtų rinktis bambuko patalynę?

  Visos aukščiau išvardintos priežastys lemia, kad bambuko patalynę rinktis tikrai verta, kad pajustumėte miego kokybę, kurios vis labiau ir labiau reikia šiandienos skubantiems žmonėms. Iškart pajusite, kaip keičiasi miego kokybė.

 • Egipto medvilnės patalynė
  Egipto medvilnės patalynė

  Egipto medvilnės patalynė

  Kuo išskirtinė Egipto medvilnės patalynė?

  Norite miegoti pataluose, mintyse nunešančiuose į šiltus tolimuosius kraštus? Rinkitės nuo seno garsią ir legendų menamą Egipto medvilnę. Joje yra daugiau celiuliozės nei įprastoje kituose kraštuose augančioje medvilnėje, ji vadinama plonapluošte. Iš Egipto medvilnės verpiami ploni ir lygūs audiniai. Tai vienas iš vertingiausių ir prabangiausių pluoštų, skirtas vertinantiems švelnumą, patvarumą ir nepriekaištingą kokybę. Egipto medvilnės patalynė ir rankšluosčiai net ir po kelių metų atrodo it nauji.

 • Vienspalvė patalynė
  Vienspalvė patalynė
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 24 dalykų

Recently Viewed

No products

Meniu

Compare 0